Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik 1-2 éves érettségi...

Létezik 1-2 éves érettségi tanfolyam, ami JÓ is?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok időt elvesztegettem. Problémák miatt ott kellett hagynom az iskolát és nagyon megbántam. Most visszamentem. 22 éves vagyok. Még előttem áll az érettségi (4 év), alapszak (3 év), mesterszak (2 év), a legnagyobb probléma az érettségi. Tudom, hogy vannak érettségik 1 év alatt, de a legtöbbjük (ha nem az összes) semmit sem ér. A tanárok nem igazán foglalkoznak a diákokkal, és nekem ilyesmi nem kell. Mindenképpen olyan iskola kell, ahol szigorúak és figyelnek a diákokra. Létezik ilyen 1-2 év alatt? Vagy muszáj lesz 4 évesre menni?

2022. ápr. 11. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami jó? Ez rajtad múlik, hiába mész te a Harvard-ra ha nem tanulsz
2022. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány osztàlyod van meg màr?
2022. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak most fejeztem be az általánost.
2022. ápr. 11. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik tanár se fogja tudni 4 év anyagát 2 évbe sűrítve elmondani szájbarágósan.

Tankönyv és segg kell hozzá. Vagy menj nappali tagozatra.

2022. ápr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nappali tagozatra 22 évesen nem engednek már. Felnőtteket csak esti tagozatra tesznek.
2022. ápr. 12. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!