Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esély?

Szerintetek van esély?

Figyelt kérdés

Nos hát nagyon későn kezdtem neki az emelt töri tanulásnak, az irásbeli meg amúgy se az erőségem , ha irok egy 33% emelt törit van esély, hogy szóbelivel 55% ra felhuzzam? Vagy nagyon esélytelen?

Köszii a választ🤩



2022. ápr. 11. 04:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs esély szerintem, szóbelin annyit nem lehet felhúzni.
2022. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Egyszerű matek írásbeli összpontszám 100. Szóbeli 50 pont szerezhető. A 33% írásbelin az 33 pont. 55 % az 82-83 pont körül van. Ahhoz max ponton kellene szóbelizned. Én de én úgy gondolom, hogy ha ilyeneket írsz írásban akkor elég nagy a hiányosságot. Két hónap alatt ez nem behozható, sőt játszik a véletlen is. Kihúzhatod azt a tételt is amiből 0 tudásod van, de azt is amit maxosan tudsz. Én nem látok erre sok esélyt.
2022. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

60 pontot lehet összeszedni szóbelin, 90 pontot pedig irásbelin,igen későn kezdtem neki mert volt egy ismerősöm aki mondta, hogy ő 1 hónap alatt készült fel az emeltre.

Azt hittem nekem is menni fog igy. Hát nagyon nem.

2022. ápr. 12. 01:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom honnan szedted de ez nem így van egyértelműen látszik a feladatlapokon, hogy 100 pont írásbeli 50 szóbeli. [link] Töltsd le nézd meg. [link] De itt is írja. Szóbelire arányosan kevesebbet kapsz. A legtöbb írásbeli 100 pontos a szóbeli meg általában 50 pontos.
2022. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a középszint, én emeltezek
2022. ápr. 12. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ez emelt szint nem közép szint. A második linken valóban a középszintű pontozás van de ez emelten sem más. Nyiss meg egy feladatlapot lapozz le az aljára és láthatod. [link] De tessék a 2017-től 2024-ig hatályos jogszabályokat összefoglaló dokumentum, 19 oldal. Elég kevés tesztet oldhattál meg ha ez még nem tűnt fel.
2022. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2022. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja, hogy nem lehet 4 törikönyvet megtanulni 2 hónap alatt, az akkor üljön le egy Római jog fölé
2022. ápr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván így van 8-as sőt egyetemen ennél több is megy, de ezt középiskolásként nekik még nehéz elhinni, ezért nem is képesek sokan ennyit tanulni egyszerre.
2022. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!