Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi levelezőn, hogyan?

Érettségi levelezőn, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én a 2020/2021es tanévet hagytam ott valamivel a félév után (Nem térnék ki rá, hogy miért), akkor voltam tizenkettedikes szakközépiskolában, magyarul abban az évben érettségiztem volna.


Van lehetőség valami gyorsított érettségire vagy hasonlóra? Láttam, hogy vannak ilyen levelezős / távoktatásban működő intézmények, ezeknél is vannak ilyen tölteléktantárgyak, mint a testnevelés, a vállalkozás ismeretek és hasonlók? Ez, hogy működne távoktatásban, le kell videoznom, hogy lenyomok 20 fekvőt?:D


A másik lényeges kérdés, hogy ezt 1 évig csinálnom kéne vagy mivel a 12. évnek megvan a fele így van valami gyorsított lehetőség.


Köszönöm mindenkinek


2022. márc. 29. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Van online gimi is.
2022. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ott, hogy van a testnevelés? Vagy beírnak valami random jegyet és szia? Melózok én eleget, akar a halál külön bejárni, hogy úgy ugráljak ahogy a tanár akarja éppen.
2022. márc. 29. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
sehogy
2022. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!