Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha semmiben nem...

Mit csináljak ha semmiben nem vagyok jó?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, második év és bukok minden második tárgyból, nem szeretem csinálni és nincs is motivációm. Nem vagyok jó kb. semmiben, autókat szeretem, érdekelnek, de annyira nem vonz a szerelgetése. Szülők támogattak az egyetem elvégzésében, nem akartam volna csalódást okozni nekik, de szerintem nem tudom végigcsinálni ezt a szakot. Tanácstalan vagyok hogy mit csináljak. Sosem szerettem tanulni, de ha valami olyan lenne, ami érdekel, azt megtanulgatnám. Autóval kapcsolatban milyen szakmák vannak szerelőn kívül?
2022. márc. 20. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kötelező egyetemet végezni, csak magadnak okozol kárt, a jövőben való tanulástól veszed el a kedved, most menj el dolgozni, vagy tanulj valami szakmát, majd pár év múlva merengj el újra az egyetemen, tapasztalatok nélkül úgy sem tudod eldönteni mit szeretnél csinálni.


Ma csak divat mindenkinek egyetemet végezni, pedig közel sem kell ennyi “diplomás”.

2022. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!