Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha semmiben nem...

Mit csináljak ha semmiben nem vagyok jó?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, második év és bukok minden második tárgyból, nem szeretem csinálni és nincs is motivációm. Nem vagyok jó kb. semmiben, autókat szeretem, érdekelnek, de annyira nem vonz a szerelgetése. Szülők támogattak az egyetem elvégzésében, nem akartam volna csalódást okozni nekik, de szerintem nem tudom végigcsinálni ezt a szakot. Tanácstalan vagyok hogy mit csináljak. Sosem szerettem tanulni, de ha valami olyan lenne, ami érdekel, azt megtanulgatnám. Autóval kapcsolatban milyen szakmák vannak szerelőn kívül?
2022. márc. 20. 23:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
22%
Ne csinálj semmit
2022. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Járműmérnök, közlekedésmérnök? Mit tanulsz most?
2022. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg informatikát tanulok, de a matek nem igazán megy.
2022. márc. 21. 00:07
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Járj el magántanarhoz akik vállalnak zh felkeszitőt és átnézitek a tipusfeladatokat. Sokan járnak nem szégyen. Egyebkent meg motiváljon az, hogy ha se egyetemi végzettséged se szakmád akkor csak valami gyári betanitott meló marad, ahova meg xarni is csak akkor mehetsz ki ha szól a szünetet jelző csengő mert a sor nem àllhat meg.
2022. márc. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Járműmérnök, esetleg gépészmérnök az, ami inkább az autókkal foglalkozik, viszont ezek műszaki képzések elég erős matekkal.
2022. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
81%

Én is ezt éreztem, mint Te kedves kérdező. Nem biztos, hogy a saját utadon jársz. Nekem egy önismereti terapeuta (pszichológus) segített.

Senkinek nem kell tudnia, hogy hova jársz. Válasz körültekintően szakembert. Melós lesz! Ha nem teszel bele munkát nem fog változni semmi.Ha lépsz és csinálod, SOKKAL jobban fogod magad érezni.

2022. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
De egyébként nem csak az egyetemen de az életben is az jut előre aki teper és munkát tesz bele. Sok helyen már 35 millió egy panel. En mérnokkent végeztem, de hidd el fele annyit nem kellett guriznem az egyetemen mint a valo életbe.
2022. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

"autókat szeretem, érdekelnek, de annyira nem vonz a szerelgetése. ... Sosem szerettem tanulni, de ha valami olyan lenne, ami érdekel, azt megtanulgatnám. Autóval kapcsolatban milyen szakmák vannak szerelőn kívül?"


Szerintem a középfokú végzettséget adó képzések között nézz szét, ne erőltesd az egyetemet (egyelőre).

2022. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén szólva nem vagyok túl jártas a témában, de autóhoz kapcsolódó szakma lehetne akár taxi sofőr is, vagy ilyesmi. Nem tudom milyen képzést kell elvégezni vagy ilyesmi, de utánanézhetsz, ha érdekel. Mellesleg szerintem értelmetlen olyan egyetemre járni, ami nem érdekel.(Így visszanézve elég haszontalannak tűnik a válaszom, viszont remélem azért egy kicsit segített)
2022. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!