Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem felel meg soha...

Miért nem felel meg soha semmi a magyar tanáromnak???

Figyelt kérdés

Már végzős vagyok, alig várom, hogy soha az életben soha viszont nem látom őt!!


9. osztály óta állandóan azzal cseszegeti az osztályomat, hogy senki nem tanul, ramatyul készül, soha semmit nem tud.. Már nem is egyszer, hanem úgy kb. 1000-szer hangzott el csúnya szavak a szájából.


Én őt egy zsarnoknak nevezném el.

Ő számára semmi nem létezik, csakis a magyar. Azt hiszi, hogy nekünk nincs más dolgunk, mint bulizni vagy csavarogni, nem pedig otthon ülni és magolni az anyagokat.

Márpedig mi szinte minden áldott nap tanulunk minden másnapi tantárgyra.

Az órarend 9. osztály óta mindennap 8 óránk volt, egy 8 óránál kevesebb óránk nem volt. De csoda folytán most végzősként hétfőtől szerdáig 8 óránk van, csütörtökön 9 óránk és pénteken pedig 7.


Reggel 8:15-kor csengetnek, és egyfolytában a suliban vagyunk délután 15:30 és 15:45 között (ahol dupla óra van, azokat össze vonják)


És most érettségire készülünk. Minden tanár kedves, nyugodt, segítőkész, elmondja, ha valami nem tetszik, és pont .DE a magyar tanáromnál kicsit sem az. Ledarálja az egyes tételek követelményeit.

mondjuk hétfőn ledarálja az első 3 tétel követelményeit és másnapra felelés lesz ezekből.... haza érünk fél 5-5 között (van, aki messziről érkezik) és nekiállunk kidolgozni mind a 3 tételt, és kb. este 8 órakor már készen vagyunk ,és most kezdjük el őket megtanulni másnapra, én éjfélig, vagy tovább tanulok. És másnapra jön a felelés, számokkal való kiválasztással hívott ki felelőket, elmondják, amit tegnap kidolgozták.. végén közli a tanár, hogy ez semmi! szinte nulla! Trehányul, fossul mondjátok el a tételt, ez értékelhetetlen!! szinte ordítva..és bevág egyeseket, ketteseket, és a legjobb tanuló is csak hármast kapott érte. WTF?


Én már pár tételt előre kidolgoztam az év folyamán, de nagyon fölösleges volt, mert kb. a fele nem kell, és kezdhetem elölről az egészet.


Miért? Miért kell ezt csinálnia velünk?


2022. márc. 6. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szülőknek szólni?
2022. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem ér semmit, az egész osztály szülője szólt az ofőnek, a tanárnak is.

És le is szidott azért mert mi panaszkodtunk.. mondván, hogy nincs igazunk.

2022. márc. 6. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!