Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak azzal a tanárral...

Mit csináljak azzal a tanárral aki csúnyán beszél velem?

Figyelt kérdés

Rettenetesen csúnyákat mond a magyar tanárom pl. Hogy lópikulák vagyunk stb... stb...

Pedig szín ötös vagyok és versenyen is első lettem! Mit csináljak?



2022. márc. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyunk" - tehát nem (csak) te, hanem mindenki. Ne vedd magadra. Vagy ha minden áron tenni akarsz ez ellen valamit szólj neki vagy jelezd az ofődnek.

Amúgy mennyi vagy, 10? Középsuliba ez nálunk még az enyhe kategória volt.

2022. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gimis vagyok 2.-as
2022. márc. 2. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a földrajz tanárom régen:


“Most még fosok vagyok, de lehet belőletek szar is!”


Amúgy lelkileg, mentálisan, nem volt rendben a tanár.


A másik dolog. Csak egy önbizalomhiányos, alacsony érzelmi tudatossággal rendelkező emberek veszik magukra a fentieket.

Természetesen, ha nem tud viselkedni a tanár, jelezni kell az igazgató, tantestület felé. Szülőket is be kell vonni.

2022. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefonodon hangrögzítőre az egész órát és utána mutasd meg a szüleidnek.(nekem bevált) ha a szüleid is foglalkoznak vele( ami normális esetben igen) akkor már nincs más dolgod csak várni a köveszteményeke
2022. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!