Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak az angol tanárral?

Mit csináljak az angol tanárral?

Figyelt kérdés

Egy folytába engem szívatt.Eddig viszonylag nagy türelmem volt hozzá de már alig van.

Óra nagy része azzal megy el, hogy minket szid, hogy de hülyék vagyunk. A mardék rész meg, hogy diktál szavakat vagy épp nyelvtant. Ebbe amit nem értek csak az, hogy miért nem írja fel a táblára /nem inkább betűzi/ és utána ki van akadva, hogy rosszul van leírva. Meg hogy rossz jegyeket kapunk.

Meg pl:. előadja, hogy neki milyen jól megy.

Ma kérdezte, hogy kimegy előkészítőre. Én nem jelentkeztem. Mert pl:. én igyekszek lassan és tagoltan beszélni mert ha ideges vagyok nem lehet érteni amit mondok. Amikor felelünk így né nézéttek nem tudja. Jóvan 1es.

Ma mikor nem nyújtottam fel a kezem /tehát nem megyek előkészítőre/ teljesen kogy kiiakadt, hogy miért nem megyek? Mondtam gy neki, hogy nem publikus... Erre ő: de miért nem?

Egyszer meg voltam pchszigológusnál matek helyett akkor is egyből: Hol voltál matekról? miért nem mentél be? Én erre annyit mondtam, hogy ha tanárnőre tartozik akkor majd elmondom. Erre ő: de hol voltál? Miért nem voltál benn?

Meg mindenkit kibeszél. Amikor volt benn random módon ig. /mert évi 1-2 alkalommal bekell jönnie/ akkor persze eljátsza a szentet. A jó tanárt az álomórával.


Mondtam of.nek ő csak annyit mondott, hogy ezt a két hetet bírjam ki.

De basszus jövőre ha kifogom akkor nem fogom tudni kibírni.


2012. jún. 6. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezt a két hetet még bírd ki... Utána jövőre még kiderül mi lesz!
2012. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Az az igazság, hogy elég nagy az esélye, hogy kapom ki.

9.-10. ben is ő tanított meg idén is...

Ma röviden kijelentett, hogy nem enged jövőre leérettségizni, szimplán azért mert nem megyek előkészítőre... /nem tudom, hogy miért nem bírja a pofám/

2012. jún. 6. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán ha felfogod, hogy a javatokat akarja, akkor másképpen állsz majd hozzá. Az angol mindent betüz. A saját nevét, más nevét telefonon és személyesen, stb. Azzal, hogy a tanár nem a táblára írja a szavakat, hogy szolgai módon lemásoljátok, gyakoroltatja veletek az értést.

Ahogy kivettem, neked nem túl jól megy az angol. Természetes, hogy emiatt elvárná tőled, hogy tegyél azért valamit, hogy fejlődj és menj el az előkészítőre. Hidd el, hogy az igazi rossz tanár az, aki nem követel a diákjaitól. Ne siránkozz, inkább kösd fel az alsóneműd, foglalkozz egész nyáron az angollal és lepd meg!

Sok sikert és jó tanulást!!

2012. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!