Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha több egyetemre is jártál,...

Ha több egyetemre is jártál, egyezett-e a neptunkódod, és hogy kaptad meg?

Figyelt kérdés

1. tegyük fel, hogy már a második egyetemedet csinálod (párhuzamos képzés vagy mesterképzés miatt), amikor felvettek, akkor kaptál tőlük (új)neptunkódot, vagy maradt a régi neptunod?


2. ha igen, ez a neptunkód a sikeres felvételiről tájékoztató levélben volt?


3. ugyanaz volt a 2. egyetemeden is a neptunod, mint az első egyetemen, ahová jártál?


4. ha ugyanaz volt, vajon honnan tudta a második egyetem, hogy az elsőn milyen neptunt kaptál annak idején?


2022. febr. 20. 17:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem már a középiskolai KRÉTA is kiírta a neptun kódot, bőven azelőtt, hogy egyetemista lettem volna. (És valóban az lett utána a neptun kódom.)
2022. febr. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21


az más, ez nyilván az elmúlt pár évben volt, mi itt régebben jártunk egyetemre...

2022. febr. 21. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!