Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tehet ilyen kijelentést a...

Tehet ilyen kijelentést a Tanárnő?

Figyelt kérdés
Kisfiam első osztályos mindennap szépen elvégzi a leckét és tanul is melette,fél éviben szorgalom jó lett ami 4es viszont félévi óta eltelt 2 hét nekem a tanárnő kijelentette úgy tűnik évet kell ismételnünk nem viszi magával 2.osztályba de nem értem miért ha az órai munkát hibátlanul végzi igaz fegyelmezetlen de ez miatt nem kötelezhető év ismétlésre , tanulás melett Sportol is amit iskola által csinál
2022. febr. 15. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha úgy látod nincs gond a fiaddal akkor beszélj vele,miért gondolja így. Ha valóban minden ilyen jól megy akkor pikkelhet a gyermekedre,mondjuk februárban ilyen erős kijelentést tenni agért durva Nekem.
2022. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor kötelezhető év ismétlésre, ha a jegyei azt indokolják.
2022. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Katasztrófa a helyesírásod kérdező.

Hogyan lehetsz szülő?

Alapvető dolog, hogy a szülő minta a gyermeke számára.

Gondolom még kommunikálni sem tudsz normálisan, így a gyermeked felé rossz mintaként szolgálva.

2022. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
A fegyelmezetlenség nem biztos, hogy fedi, amit mondani akart. Lehet, hogy szétszórt,nem tud koncentrálni, vagy nem elég szabálykövető. Még van néhány hónap, addig minden kiderül.
2022. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak tanulmányi eredmény miatt lehet évet ismételni. A négyes messze nem az a kategória. Lehet neveletlen a gyerek és nem kíván tovább vesződni vele. Én nem is értem, hogy van valakinek idegrendszere ennyi hülyegyerekhez
2022. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Elsőben évet ismételni csak szülői beleegyezéssel lehet. Nálunk is belógatta ezt a tanár, mert nem bírt a gyerekemmel, és meg akart szabadulni tőle. Pedig minden dolgozata kiváló lett. Végül év végén mindenből négyest adott neki. Ettől függetlenül én elvittem másik iskolába, nem akartam, hogy még 3 évig megkeserítse a gyerekem életét. Onnantól mindenből ötös. Beszélj a tanárral, és ha úgy látod, hogy pikkel a gyerekre, akkor váltsatok, ha lehet.
2022. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#2 elsőben nincsenek jegyek :)


Beszélj kultúrált hangom, a tanárral, és próbálj meg változtatni a dolgokon.

2022. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

"Én nem is értem, hogy van valakinek idegrendszere ennyi hülyegyerekhez"


Mondjuk aki nem bír el a gyerekekkel, az meg ne menjen tanárnak


Egyébként az van, hogy a gyenge jellemű tanárokat a gyerekek kiválasztják és elkezdik "tesztelni". Sőt egyébként minél szigorúbb nevelést kap otthon a gyerek, annál rosszabban viselkedik az iskolában. De cska a gyenge jellemű tanárral. A szigorú/kedves/határozott tanárokkal olyan mint a kisangyal.


Szerintem mondd meg a tanárnőnek hogy elsősorban nem a gyerekeddel van probléma hanem vele, és javasolni fogod az igazgatónak hogy küldjék el egy továbbképzésre.


Egyébként lehet csak pénzt vár, nálunk egy új 200 ezres laptop karácsonyra megoldott minden problémát, azóta olyan kezesbárány a gyerekkel hogy már az a ciki. Előtte megalázta, volt h konkrétan felbújtotta az osztálytársait. Fenyegetésre természetesen az a reflex válasz, hogy ő közszereplő v mi a fakk, szóval kb ha a kezemet emelem rá akkor kb elvisz a TEK, szóval maradt a másik út. Rendőrt, tanárt, orvost, nem lehet meggyőzni erőszakkal, se szép szóval, a pénz viszont minden ajtót megnyit.

2022. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Minden tanárnak veszel laptopot, hogy elviseljék a gyerekedet? Nem fog menni.
2022. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Magániskola 1,2 millió / félév, tehát jobban jár az ember. Egyébként róla tudtuk hogy megvesztegethető. Pedig itt nincsenek olyan kifejezetten gazdag emberek, de ismertem valakit aki wellness üdülést ajándékozott neki karácsonyra. Innen jött az ötlet. Ugyanis a covid alatt rendszeresen szóvá tette, hogy az ő gépe 15 perc mire betölti a "tímszet". Körbekérdeztem a szülőket, hogy összedobunk-e neki valami normális gépre, nyilván nem lett a válasz, úgyhogy megvettem neki én, így legitimáltam a korrupciót, ja és még a szülők is hálásak lehetnek, hogy van (volt) online tanóra néha...
2022. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!