Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGE-t miert fikazzak sokan?

A BGE-t miert fikazzak sokan?

Figyelt kérdés
4. felevemet járom most, ker-mark szakon. Eddig sem voltak bajaim a tanárokkal, de erre a felevre különösen szimpatikusakat kaptam. Akik nem csak felolvassák a ppt-t, hanem tenyleg ertik amirol beszelnek, éveket eltek külföldön, vállalkozásuk van. Nem a levegőbe beszelnek, es ráadásul segitokeszek is, ugy erzem rajtuk hogy hatalmas tudásuk van. Persze volt 1-2 tanar, akit nem birtam, de ugy összességében 80%ban csak jókat fogtam ki, ezert érdekelne hogy a BGE rol miert az van elterjedve hogy ez egy szar egyetem? félreértés ne essek, nem vagyok hulye, 5os angol es matek erettsegim van, itt is jol teljesítek, pedig azert voltak targyak ahol sokan megbuktak, szoval most nem az a helyzet hogy kettes szinten vagyok es ezt az egyetemet is mar jonak latom vagy ilyesmi. Pl az Elterol meg azt mondjak mindig hogy hu dejo neves egyetem, pedig a barataim akik oda járnak mind utaljak, mi meg szeretjük a BGEt, a tanárokat is. Azt meg foleg nem ertem hogy olyan miert fikazza le akinek soha nem volt semmi koze a sulihoz, az honnan tudhatná hogy milyen, aki sosem járt ide? Van aki tudja mi az alapja ennek a sok negatív kritikanak? Vagy ezeket mindig azok irjak akik innen is kibuktak/Corvinusra járnak ami nagy elit egyetem es akkor elkezdik fikazni a tobbi egyetemet? Egyszeruen nem ertemxd
2022. febr. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy neked?
2022. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Foglalkozz a saját dolgoddal.

Proli. 🙈😂

2022. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt ide akartad?:D Nem mindegy nekem, kva unalmas mindig elmagyarázni hogy a BGE nem is olyan szar, mint nehany unatkozó 8 altalanosos irigykedo ember állítja a semmibol. Zavar hogy miert kell hulyeseget terjeszteni. Ha valaki ide járt es tenyleg nem tetszett neki az oke, de random en sem állítom pl a PPKE-rol hogy szar, mikozbe soha semmi közöm nem volt hozza.
2022. febr. 12. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért szólják le sokan, mert kb mindenkit felvesznek. Ha megnézed az előző évek ponthatárait kb kivétel nélkül 280 az összes szakon. Igaz, fizetősön, de ha az általad írt Corvinust nézzük,akkor ott fizetősre se lehet bekerülni 400 alatt. Fokszra is veszik fel az embereket töménytelen mennyiségben, így még jobban hígul a réteg.
2022. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ezek az emberek ki is buknak. Corvinusra meg bekerülni nehez, benn maradni mar nem.
2022. febr. 12. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy milyen nehéz,mert nem oda jársz.Te is formálhatsz a te meglátásod alapján véleményt (indok nélkül) és más is formálhatja a BGE-ről azt a véleményt,hogy alacsonyabb színvonalú- az általam írt indokkal.
2022. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

6-os.

Hagyd. Ostoba proli, aki próbálja védeni a BGE-t.

Ez bizony reklám!

2022. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!