Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ezzel a tárggyal...

Mit csináljak ezzel a tárggyal? Leadjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég kemény félévem lesz, sok nehéz tárgyam lett, és 1 kivétellel szerencsére az összes olyan ami érdekel, és később a javamra válhat a munkába álláskor. Viszont az az egy kivétel halál, ha rágondolok kedvem támad kiugrani az ablakon. Rohadt nehéz tárgy szóbeli vizsgával, totál nem érdekel, köze nincs ahhoz amivel én foglalkozni akarok. Ilyen tipikus szórótárgy. Ráadásul ami még rosszabb, hogy ebben a félévben egy hírhedten rossz oktató viszi, aki ráadásul emlékszik rám valamiért valahonnan...


Nem tudom mit csináljak. Attól félek, ha nem adom le, akkor a többi, fontos és nehéz tárgyamra nemfog elég idő jutni. Ha viszont leadom, akkor meg hülyének érzem magam, mert más biztos megfogja tudni csinálni, és a könnyebbik utat választom. Illetve ez a tárgy kötelező, valamelyik félévben muszáj lesz megcsinálnom. Viszont az őszi félévben egy sokkal jobb oktató viszi a tárgyat.



2022. febr. 11. 01:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy a legnagyobb baj az oktatóval van, nem is a tárgyával. Ha egy jó gyakvezem/előadóm lenne, akkor nem gondolkoznék ilyenen. De ez a szerencsétlen annyira sz*rul tanít, hogy nem hogy semmit nem tanulok, érzem ahogy leépülnek az agysejtjeim az előadásán. Így kb. mindent magamtól kéne a 0-ról kibogarászni, ami sokkal de sokkal több időt venne el.
2022. febr. 11. 01:19
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"hülyének érzem magam, mert más biztos megfogja tudni csinálni"


🤦🤦🤦


akkor döntsd el, hogy melyik a fontosabb, hogy elképesztő okosnak érezhesd magad, vagy hogy nyugodtabb legyél

2022. febr. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés. Ha biztosan lesz lehetőséged a tárgyat az őszi félévben egy jobb oktatónál hallgatnod, akkor válaszd azt. Az elkerülhető görcsöléstől és kínlódástól való megszabadulás egyáltalán nem hülyeség, hanem egy ésszerű döntés. Ha azzal foglalkozol most, vagy a hátralévő életedben, hogy mások mit gondolnak rólad, akkor a saját életedet keseríted meg fölöslegesen, s mások bábja leszel. Nem lehet mindenkinek megfelelni.
2022. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ad le.Ha nem csúszol miatta és nem görcsölsz rá akkor megéri.Jobb oktató is tarthatja majd,meg ha nehezebben megy,akkor megcsinálod olyan félévben,amikor csak arra kell koncentrálnod kb.Több időd is marad rá majd.Azért,hogy idegroncs legyél semmelyik tárgy se éri meg.
2022. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáteszek,hogy nekem is volt olyan tárgyam amit eltoltam.Digit 2.Utálom,de megkell csinálni.2.féléves tárgy.Most 6.félévbe csinálom,mert több időm van rá.Lassan végzek,de nekem így megérte.Nem stresszeltem miatta
2022. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Kar, hogy halogattad mert most nehezebb lesz (ambar sokkal erdekesebb). Teny, hogy R.Gy fogja tartani (legalabbis ezt hallottam) es o egy megvaltas, de lesz 3 labor is, ami azert nem a legegyszerubb, ha arra gondolok, hogy miket csinaltunk anno

2022. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!