Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van, akinek hiányzik a távokta...

Van, akinek hiányzik a távoktatás?

Figyelt kérdés
Van olyan még rajtam kívül, aki nem egy kimondottan társasági ember, és tökéletesen megvolt az online oktatással is?
2022. febr. 4. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem az emberekkel van bajom, hanem a koránkeléssel, buszozással. Így jó pár hónap (év) kimaradozás bőven elég volt egyébként. Arról nem is beszélve, hogy bár a számonkérés nálunk könnyebb lett, de a tudásom hatványozottan leromlott, nem tudok annyit, amennyit kellene.
2022. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyetemista vagyok, nekünk sokkal jobb volt.

Nem számítottak az óraütközések, nem voltak lukas órák, egy 4 órás előadást meg lehetett állítani, ha épp elfáradtál, a bonyolultabb részeket vissza lehetett tekerni, egyből gépbe lehetett jegyzetelni úgy hogy az strukturált legyen stb.

A "gyakorlati" része a képzésnek meg úgyis egy rakás..., nem vesztettem sokat a hiányából. Sőt, a videókon sokszor jobban látszódtak a dolgok, mintha 20-an álltunk volna körül 1 modellt.

2022. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Jól megvoltam online alatt, de jelenlétiben kifejezetten boldog szoktam lenni. Igazából számomra semmi előnye nem volt az online oktatásnak, hátránya viszont rengeteg.
2022. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem hiányzott, most már szerencsére nincsenek óráim, így már nem érintene.
2022. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is egyetemista vagyok. Eddig egyetlen egy normális félévem volt az 5-ből, a többi mind valamilyen részben távoktatás, most is távoktatással kezdjük a félévet. Nekem tanulás szempontjából sem tetszett, de ezt most nem részletezném. A kérdésre válaszolván én sem vagyok egy társasági ember, nagyon nehezen barátkozom és nehezen megy a kommunikáció. Ebből a szempontból persze kényelmes volt a távoktatás, de nekem nem tetszett, mivel nincsenek barátaim, ha nem muszáj nem megyek el otthonról, nincs is nagyon hova, így a távoktatás alatt a családomon kívül nem igen találkoztam emberekkel, így esély sem volt rá, hogy a pocsék kommunikációs készségem fejlődjön, szóval nem, egyáltalán nem hiányzik a távoktatás, de sajnos nincs választási lehetőségem.
2022. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyetemi oktatóként nekem hiányzik a távoktatás, úgyhogy részemről én továbbra is így csinálom.
2022. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!