Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz már távoktatás...

Mikor lesz már távoktatás legalább felső osztálytól? Iskolákban nagyon könnyű távolságot tartani...

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Januárban voltam sielni Ausztriában, szalagavatón, moziban, koncerten, plázában, színházban, hetente járok sörözni és bulizni a haverokkal... Szerinted ha az előbbieket engedélyezik maszkban és védettségi igazolvánnyal akkor bevezetik az online oktatást?
2022. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen! <3
2022. febr. 3. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Pont miattad nem vezetik be a távoktatást. :)


Távoktatást akarsz és közben azt írod hogy "Iskolákban nagyon könnyű távolságot tartani...".

2022. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint kell értelmezni. :D arról van szó, hogy szűk helyek vannak, sokan vagyunk. Valaki bármikor adja nekem a covidot.
2022. febr. 3. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Gyenge a kifogásod. Van oltás. A jelenlegi szabályok szerint ha van az osztályodban covidos akkor nem vagy kontakt, tehát járnod kell iskolába.


Semmi nem indokolja az online oktatást bevezetését a közoktatásban. A magas esetszám soknak tűnik, viszint szinte mindenki nátha szerű tünetekkel van otthon. A jelenlegi kormányzati akarat az, hogy minél többen átessenek ellenőrzött keretek között. Európában szinte mindenhol ezt csinálják.

Környező országokban nincs országosan elrendelt online oktatás. Szerinted azért mert neked nincs kedved suliba járni elrendelik számodra az online oktatást?

Szánalmas a próbálkozásod.

2022. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az oltás néha segít! Mi van azokkal akik megkapták, de kórházba kerültek? Vagy, elkapták a covidot, pedig van vakcina.
2022. febr. 3. 15:59
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Az oltás nem a covidtól véd meg, hanem a tüneteket enyhíti. Nem baj ha elkapod az omikront, mert kábé a nátha tüneteit produkálod. Én egy hetet voltam otthon három nap orrfolyással. Kábé mintha influenzás lettem volna.


Jóval magasabb esetszámok is voltak már és még se rendelték el az online oktatást.


Tedd a szívedre a kezed és valld be őszintén! Lusta vagy iskolába járni, az online dolgozatokat puskázva akarod megírni, szeretnél "elment a netem" indokkal legálisan lógni az órákról... Soroljam még?

2022. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem a hetekben pedig lázam, hidegrázás is volt! pedig nem vagyok egészséges ember. Volt pár műtétem. Mi lett volna ha nincs bennem a kínai vakcina?! (akik sokak szerint rossz) Nagyon jó a házi pihenés, kevesebb a szabály ;)
2022. febr. 3. 16:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Erre bíza már nem mersz visszaírni. ;) látszik, hogy kellene szigorítás, meg távolsági szigor.
2022. febr. 3. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha annyira nem akarsz suliba járni akkor miért nem igényelsz egyéni munkarendet? Természetesen ha nem vagy tanköteles akkor ki is iratkozhatsz, hogy bezárkózhass a lakásba a vírus elől.


Továbbra is az a véleményem, hogy nem lesz és nem is szükséges online oktatás. Szerencsére erről sem te sem én nem, hanem mások döntenek.

2022. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!