Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Debreceni...

Mit gondoltok a Debreceni Egyetem gépészmérnöki szakáról?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt néhány éves kérdéseket és kommenteket, amikben többen írták, hogy nem feltétlen jó a debreceni műszaki kar.


Ez még ma is igaz, vagy változott azóta?


Köszönöm a válaszokat



2022. febr. 2. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott, viszonylag gyenge a képzés más egyetemekhez képest, menj egy kihívást jelentőbbre ha megteheted, a munkánál rengeteg fog számítani mennyire szoktad meg a terhelést, idióta embereket és maga a szakmai tudás is. Ha nem teheted meg, akkor válaszd ezt, szerintem innen is kerülnek ki szuper mérnökök, csak ne a minimumot teljesítsd :) Én jártam Debrecenbe meg Miskolcra is mérnöki szakokon, úgy írom ezt. Miskolc hiába msc, ami elvileg lazább, nekem sokkal nehezebb.
2022. febr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszakat hallottam a debreceni Műszaki Karról. Egy ismerősöm volt ott oktató. Meglehetősen rossz a légköre, és az oktatói kar sem túl magas színvonalú. Ha meg tudod oldani, válassz más egyetemet, azzal jobban jársz. BME, Miskolc, és Gödöllő is egészen biztosan jobb gépészmérnök képzést nyújt, de szerintem még Kecskemét és Győr is jobb hírűek számít.
2022. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a DE villamosmérnöki szakáról van véleményetek? Megfordult a fejemben, hogy első év végén kart váltok.
2022. febr. 3. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy gépész vagy villamos. DE gyenge.
2022. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!