Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatnak Word vagy PDF...

Szakdolgozatnak Word vagy PDF formátumban kell 40 oldalnak lennie?

Figyelt kérdés
Mert X terjedelmű szöveg több oldal PDF-ben, mint Word-ben.

2022. jan. 30. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Húha.. Hogy csináltad a pdf-et? A Word "Mentés másként" parancsánál válaszd ki a pdf kiterjesztést (a megadandó fájlnév alatti sorban lévő legördülő listából) és így mentsd el. Ugyanolyannak kell lennie, mint amit addig láttál (amennyiben nyomtatási nézetben voltál, és nem mondjuk olvasásiban, de gondolom ez így volt (jobb alsó sarokban lévő ikonok))

Nálunk egyébként oldalszám, betűméret és margó volt megadva, senki nem tudott volna karatkerszámot mondani, mert nem volt meghatározva.

2022. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a saját egyetememden a szakodhoz tartozó leírást. Ahhoz tartsd magad. Mindenhol más. Ha 40 helyett 39 lesz, majd teszel minden fejezet végére oldaltörést és akkor egyből 48 oldal lesz. De én bíráltam szakdolgozatot, sose néztem a terjedelmet. Kb azért meglegyen és ami benne van az értelmes saját gondolat legyen.
2022. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!