Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átvesznek a pécsi művészeti...

Átvesznek a pécsi művészeti gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es egy átlagos gimiben, amit nagyon megbántam, mert tulajdonképpen mindig is művész szerettem volna lenni,viszont végül nem is jelentkeztem művészeti gimibe. Nagyon sokat gondolkodom rajta, hogy iskolát váltsak, viszont nem szeretnék újra felvételizni 10.ben (a 9.esről ugye már lecsúsztam), szöval a kérdésem az az, hogy esetleg átvennének-e a pécsi művészeti gimnáziumba újrafelvételizés nélkül?


(Pl. mutassak be prtfóliót, van e beszélgetés, egyeltalán lehetséges-e csak úgy átiratkozni)


Legjobban a textil és a festő szak érdekel, úgyhogy azokról véleményt is szívesen fogadok (lehetőleg attól, aki oda jár)



2022. jan. 30. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!