Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel vehetek úgy két tárgyat,...

Fel vehetek úgy két tárgyat, hogy az időpontban üti a kettőt?

Figyelt kérdés
Az egyikről tudom hogy semmilyen óralátogatottsági kötelezettség nincs, meg egyébként sem nehéz tárgy, szóval a másikra járnék be, de szeretném mindkettőt elvégezni.

2022. jan. 29. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Sikeresre tudnék vizsgázni a tárgyból, akkor is ha nem járok be, mert sok tapasztalatom van belőle, ami meg hiányzik anyag, azt elsajátítom itthon. A kérdés arra vonatkozik, hogy ez lehetséges-e így.
2022. jan. 29. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal igen.
2022. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha muszáj. Nálunk az egyetemen többször van ütközés kötelező vagy kötelezően választanadó tárgyak között. Jelezni szoktunk ilyenkor a tanároknak és általában sikerül valami kompromisszumra jutni.
2022. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Gyakorlat nem ütközhet előadással, ez szabály. Mivel a gyakorlati órákon van egy hiányzás limit, amit ha meghaladsz törölnek a tárgyról.
2022. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyakorlat ütközne a két órás előadás második órájával és az előadásra nem járnék be. Gyakorlaton ott lennék.
2022. jan. 29. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
5. Ezt az előadást tartó tanárral is tisztázni kell, mert van, aki katalógust vezet.
2022. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs katalógus az előadáson akkor nem gond, ha ütközik. Volt nekem is, hogy csak az első részén voltam az előadásnak, mert ütközött azzal az időponttal, amikor ebédelni szoktam XD
2022. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ütközhet, az oktatók az alapján értékelnek, hogy teljesíted-e a feltételeiket. Ha valaki nem ellenőrzi (vagy egyenesen nem várja el) a jelenlétet, nem buktathat meg, csak mert hivatalosan óraütközésed volt, tehát valamelyikre biztos nem jártál be.
2022. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!