Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 7 évembe fog kerülni, hogy...

7 évembe fog kerülni, hogy elvégezzem a mérnökinformatikus szakot.esz ebből baj később a munkáltatónál? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Az első év után elmentem gyakornokoskodni egy multihoz gazdasági területre, azóta már főállásban dolgozom. Mindig is jobban szerettem dolgozni, mert ott látom, hogy valami halad. Valószínűleg maradok is hasonló területen a továbbiakban, de a szüleim miatt már megcsinálom ezt a szakot, meg mert néhány tantárgyam van csak hátra belőle. Nappali képzésen vagyok, de valószínűleg átjelentkezem levelezőre, mert ezt így nehezen bírom. A későbbiekben pedig egy az informatikánál lazább gazdasági szakot szeretnék elvégezni levelezőn.

Nagyon rossz lelkileg, hogy nehezen haladok az egyetemmel, ezt én rontottam el, de felmondani sem akartam soha, hogy többet tudjak tanulni.

Ezt fogja nekem még valaki felhozni interjúk során?

Mit csináljak, hogy jobban haladjak a sulival?

(nappali képzésen úgy voltam eddig, hogy kötetlen a munkaidőm és ha mondjuk 2-3 órát elmentem egyetemre akkor aznap kb. este 7-ig bent voltam dolgozni)



2022. jan. 27. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Most államilag finanszírozott képzésen vagy?
2022. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, de maradt több állami félévem, azért is akarok még valami mást tanulni.
2022. jan. 27. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Én 1 évet csúszok, mert 1 teljes évet passzivizáltam.


2018 helyett kezdnének mindenhova 2019-et adtam meg eddig. Ha valaha kiderül, akkor lazán ráfogom, hogy véletlenül csináltam.

2022. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy gáz. Én eleve csak a végzés évét írom be a CV-mbe, soha nem derül ki, hogy a szakjaimat hány év alatt végeztem el. Az egyik, 5 éves osztatlan szakomat például 11 év alatt... A kutyát nem érdekli. PhD programra is felvettek vele és le is doktoráltam belőle.
2022. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Egy olyan szakmában, ahol a papír másodlagos? Ne viccelj. Ha tudásod van, nem számít.
2022. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

egyrészt nem kell beleírni az önéletrajzba tól-ig hogy mikor végezted az egyetemet, elég csak a végzés időpontja.

másrészt ha benne is van, és rákérdeznek az interjún, szerintem teljesen valid válasz lenne az amit ide leírtál. Elkezdtél dolgozni, más iránt kezdtél el érdeklődni, de azért úgy döntöttél hogy befejezed. A lényeg hogy tudják hogy nem azért csúsztál mert minden tárgyból 3x csúsztál és csak 5 dékáni kérvénnyel tudtad csak megszerezni a diplomádat.

2022. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Valahogy probald meg elvegezni az egyetemet, hidd el orulni fogsz neki majd kesobb!


Egyebkent teny hogy a kutya nem nezi jelenleg az infoban h van e diplomad vagy sem csak legyel jo az adott stacken.


En BME-VIK-et vegeztem, nem tudom h kellene e diploma ahhoz amit csinalok, de a munkaltatom tudja h itt vegeztem es orult neki!

Sok sikert es kitartast kivanok, es szurkolok nagyon! En is sokat szenvedtem de meg lett!!!!

2022. jan. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!