Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha töröltek az egyetemről és...

Ha töröltek az egyetemről és eddig 3 félévem volt, akkor ki kell fizetnem az állami támogatás összegét? Felsőoktatási szakképzésen voltam

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy ledolgozni.
2022. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak az első félév végéig léphetsz le / dobhatnak ki az egyetemről ingyen és bérmentve.
2022. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg már elsősorban le kell dolgozni. De ha szeptembertól újra elkezdesz egy képzést akkor nem kelletkezik ledolgozási kötelezettség.
2022. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most kezdek dolgozni február 1-től teljes munkaidőben. Akkor ezt elfogadják? A ledolgozás azt jelenti hogy megadnak valamennyi órát amennyit teljesíteni kell? Vagy vonnak le a béremből?
2022. jan. 20. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elhasznált félévekkel azonos számú félévet kell ledolgozni 20 éven belül.
2022. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor 3 félévet. És ezt ők látják maguktól vagy nekem kell majd valami igazolás?
2022. jan. 20. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg majd kapsz határozatot
2022. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az oktatás.hu honlapon találsz elérhetőseget, ahol tudsz érdeklődni. Természetesen ha dolgozol nem kell fizetni és így nincs levonás.
2022. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd fognak küldeni ügyfélkapu tárhelyedre vagy papír alapon egy papirost amin az szerepel, hogy összesen hány munkanapot kell ledolgoznod és meddig. Ők ezt szépen számontartják és évente emlékeztetnek.
2022. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!