Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valakiről kiderül, hogy...

Ha valakiről kiderül, hogy prostituáltként dolgozik, kirúghatják a tanári állásából?

Figyelt kérdés
Pályakezdő tanár vagyok de annyira nem lehet megélni a fizetésemből, hogy már ki akar dobni a főbérlő. De mindenképpen tanítani szeretnék, szóval az iskolát nem akarom elhagyni, mellé kéne valami...

2022. jan. 20. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Művészettörténelem?! :D Ilyen szak nem létezik, bocsi... szóval a kérdés kamu... Amúgy hogyne lenne igény kötelező felvételi/érettségi tárgyból magántanárra?! ;)
2022. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Tudok olyanról, ahol Skype-os magánórákat zavartak le az ország másik feléből, Facebook posztokra is szoktak jelentkezni. Ha tényleg nem kamu a kérdés, azért itt maradhatna az utókornak üzenet gyanánt, hogy ezért érdemes két életképes szakot végezni tanárin.
2022. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
kerdezo, koronahelyzet van, most viragoztak fel az online maganorak! zoomon, temasen, skypeon, discordon, nem kell mar egy szobaban ulni a tanarnak es a diaknak. unokatesom is igy korrepetal (olyan buszke vagyok ra amugy, most kezdte csak az egyetemet)
2022. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
8. Haha, pázmányra? Az egy mekkora képmutató intézmény! A fele intézményt ki kéne rúgni, ha nem nem a "kettős mércével" mérnék.
2022. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy tényleg nem "művészettörténelem" a neve annak, amire a kérdező gondolt.
2022. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Művészettörténet, nem néztem vissza, mit írok, az autocorrect meg átírta hülyeségekre...
2022. jan. 20. 22:21
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom mennyire igaz-e de én anno sok egyetemista csajról is hallottam, hogy ilyenekből èl, de azért elvileg arc nélküli fotókkal hirdettek magukat. Aztán, hogy igazak voltak-e a sztorik azt nem tudom.
2022. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Pesten nem lenne probléma, soha nem jönnek rá. Egyik pedagógus ismerősöm is ezt csinálta, és az egyik rosszakarója felnyomta az anyukájánál (!). A csaj azt kamuzta otthon, hogy valakik “visszaéltek a fotóival”, és a sztori el lett felejtve. Kisvárosban, vagy falun, ahol mindenki ismer mindenkit, ez természetesen nem működik.


A másik megoldás, hogy keresel 2-3 fix támogatót, akik mondjuk heti 1 szexért cserébe adnak havi százast. Ilyet is nehezebb falun találni… de ez egy jó kompromisszum, amíg nincs párod / családod. Lehet, hogy havi 100-200 ezer forint már kisegít a bajból, és nem kell idegeneknek árulnod magad. Plusz még jó szex is lehet, ha olyan pasikat választasz.

2022. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A magyar, mint felvételi tantárgy kelendő azért. A művtöri (rajzzal kiegészítve amúgy, vagy anélkül?( pedig speciális. Elhiszem, hogy kevesebben igénylik, viszont ha van magándiákod belőle, ott pedig pont ugyanazért kérhetsz el többet.


Egyébként kisebb csoportban is vállalhatsz gyerekeket. Így 2 gyereknél is 2 ezer HUF/óra díjjal számolhatsz, ami így is a tanári átlagbér felett van.


Most nem beszólogatásból, de életképes tanári szakos egyetemisták is dolgoznak így már második/harmadik évben, mielőtt elmennének prostituáltnak…

2022. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!