Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valakiről kiderül, hogy...

Ha valakiről kiderül, hogy prostituáltként dolgozik, kirúghatják a tanári állásából?

Figyelt kérdés
Pályakezdő tanár vagyok de annyira nem lehet megélni a fizetésemből, hogy már ki akar dobni a főbérlő. De mindenképpen tanítani szeretnék, szóval az iskolát nem akarom elhagyni, mellé kéne valami...

2022. jan. 20. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyből.
2022. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Amennyiben a pedagógus olyan életvitelt folytat, amely nem összeegyeztethető a tanári pályával, akkor igen. A prostitúció jellemzően pont ilyen.


A tanárok többsége magántanítványokat fogad. Bár annyit nem lehet vele keresni, mint a krválkodással, de legalább az önbecsülésed megmarad.

2022. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha privát prostituált vagy, azaz nem vered nagy dobra, soha nem jönnek rá.
2022. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan, más opció nincs? Azért tanárként eszedbe juthatna a szaktárgyaidat is oktatni magánban, bsszus…
2022. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
megertelek. ismerosom 30+ even van a tanari palyan, most elkezdett masodallasban lidlben arufeltolteni, mert nem eleg a fizetese. egyszeruen nevetseges es szomoru hogy ide jutott az orszag. de en a helyedben nem egybol a prostituciohoz fordulnek. probalj meg inkabb fetisoldalakon fotokat eladni. a labfetis pl nagyon profitalo tud lenni, es ember legyen a talpan (lol) aki beazonosit teged a labaid alapjan. vagy meg a hasznalt fehernemu eladasabol is szep penzt lehet osszeszedni.
2022. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Engem az egyetemről rúgtak ki. A tanári állásból nem hiszem, hogy kirúgnának.
2022. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6. Az egyetemről miért rúgtak ki? Ellenkezik a házirenddel?
2022. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pázmányra jártam.
2022. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ja igy mar ertheto
2022. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Magyar-művészettörténelem szakos vagyok, arra nem igazán van igény magántanárként, meg itt felénk Borsodban nem is tudnák megfizetni.
2022. jan. 20. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!