Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban ha sikerült az első...

Neptunban ha sikerült az első félév akkor van olyan felület ahol meg lehet nézni az összes jegyet? Bizonyítványszerűen?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye a kérdésem csak arra lennék kiváncsi, hogy ha minden tárgyat teljesítettem akkor a vizsgaidőszak végén van valami összesítő ahol egyben látom az érdem jegyeket , vagy egyszerűen csak megy tovább a ‘dolog’ és utána fel kell venni a második félév tárgyait? Mert nekem csak annyi jelenik meg hogy milyen jegyet rögzítettek az adott tárgyból pl.

2022. jan. 18. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Tanulmànyok-leckekönyv résznél látod.
2022. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tanulmányok--előrehaladás pontnál is ott vannak, meg a felvett tárgyaknál is
2022. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előrehaladás részben néha elég hiányosan jelennek meg a dolgok
2022. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

És ha teljesítettem minden vizsgát akkor van még valami teendőm, vagy a regisztrációs hét alatt már elég csak felvenni a második félév tárgyait?

2022. jan. 19. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A tárgyfelvételi időszak alatt felveszed a tárgyakat, ennyi.
2022. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!