Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy pár osztálytársamnak...

Egy pár osztálytársamnak tetszik a CK ruhám. Hova rakjam, hogy ne lopják el tesi órán, vagy bárhol az iskolában?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezted már.
2022. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor oda írta, hogy cigány osztálytársak. Ezért gondolom törölték :)
2022. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De törölték a kérdést, és nem láttam a hozzászólásokat.
2022. jan. 7. 13:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát, hogyan akadályozzam meg a lopást?
2022. jan. 7. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne hordj drága ruhákat iskolába.
2022. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez volt az egyik válasz, azt hiszem :)
2022. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És, ha berakom mélyre a tesi zsákba, ráteszek egy pár dolgot pl. cipő, póló, akkor is ellophatják? Meg zárva van az öltöző.
2022. jan. 7. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindenáron el akarják lopni úgy is el fogják, de az hogy tetszik nekik még nem jelenti azt, hogy el is akarják lopni.

Ha pedig látják, hogy az van rajtad mindegy hová rakod mert elég egyértelmű, hogy valahol a te cuccaid közt van, szóval ha lopás a szándékuk úgy is megtehetik.

#5-tel értek egyet

2022. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valami olyat súgdolóztak, ha jól hallottam, hogy csontra kéne engem vetkőztetni. Ebből gondolom azt, hogy tetszik nekik, és el akarják lopni.
2022. jan. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!