Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám megoldani az...

Hogyan tudnám megoldani az ELTE egyetemet?

Figyelt kérdés
Én jelenleg érettségi előkészítőre járok esti tagozatra.Ez után is szeretnék tovább tanulni.A cél ,h be jussak az ELTE-re.Az esélyeim meg vannak rá,de viszont van egy 10 éves lányom.Mivel nem Pest közelébe lakunk ezért a bejárás nem igazán megoldható,meg a lányom miatt mindenképp kell majd az egyetem mellett munkát vállalnom.Amik olcsóbb szállási lehetőségek az a kollégium ill munkás szállás,de ahhoz hétköznapra a szüleimnél kell hagynom a lányomat akik elég idősek már apám el múlt 80 nehezen bízom rájuk a gyerekemet.A másik lehetőség h jön velem Pestre de akkor a kolesz és a munkás szállás kilőve marad az albérlet,vagy veszek Pesten 1 lakást de akkor meg hitelt kell felvennem amit nem szeretnék.Van egy 3. opció is h mind ketten kollégiumba megyünk a lányom is és én is.Keresek 1 általános iskolát meg kollégiumot a lányomnak az egyetem közelébe.

2022. jan. 6. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát azért manapság egyetem mellett - képzettség nélkül - szerintem nem lehet olyan állást találni, amiből kijön egy kisebb bp-i albérlet + két ember megélhetési költsége. Ez alsóhangon is nettó 250-300e ft.

Szinte kizártnak tartom.

2022. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen utána néztem a miskolci egyetemnek is az még 1x olyan messze van mint Pest,de ha ott vagy Pécset van levelező akkor még szóba jöhet
2022. jan. 6. 18:53
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
De van Szegeden nappalin. [link]
2022. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
VAN ott is és Pécsett is, ahogy már le lett írva korábbi válaszokban. De ha magadtól ennyire nem tudsz utánaolvasni, nem fog menni!
2022. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
13 és 14. Nem a nappali képzésről volt szó, hanem a levelezőről, ami nincs Szegeden.
2022. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
97%

Vessetek a mókusok elé, de nekem ez az egész eléggé olyan álmodozás-szerű ....

Irreálisnak tűnik. Gyerekkel, albérletben, egyetem, munka...

2022. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15: #9 azt írta, "Szegeden nincs régész nappali" - erre mondtam, de az van. Levelező nincs, ez így igaz.
2022. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!