Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyáron államvizsgázók, hogy...

Nyáron államvizsgázók, hogy álltok a szakdolgozattal?

Figyelt kérdés
En egyszeruen keptelen vagyok ravenni magam, kb 7 oldalt irtam eddig. A konzulensem szerette volna, ha januarban befejezem, ezt ugye mondanom sem kell, hogy eselytelen. Ti hogy alltok?

2022. jan. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, én most karácsony előtt diplomáztam le. A szakdogát ősszel 1 hónap alatt írtam meg, mindkét értékelő 5öst adott. A mester felvételiken is a szakdogámról beszéltem meg a kutatásról és minden tanár azt mondta nagyon érdekes téma. Amit én kb 2 óra alatt pánikolva raktam össze szeptember végén.

Végülis 5ös szakdolgozatom, 5ös védésem és záróvizsgám és egy erős 4es diplomám lett.


Ezt csak azért írom le, hogy lehessen látni, hogy ezek nem olyan nagy dolgok. Én tkp büszke vagyok arra amit írtam, igaz voltak benne apróbb hibák de akkor mi van? Semmi. Semmivel sem vagyok jobb v több mint a nagy átlag, nem vagyok zseni. Mégis jó eredményeket értem el.

Fontos hogy érdekeljen a téma.

Ha nekifekszel simán megírod januárban csak mondom. De nem kell összecsapni, gondolom csak tavasszal kell leadnod.

Az rengeteg idő.


Ne gondolkozz rajta ennyit. Ürítsd ki az agyad és gondolkodás nélkül állj neki.

2022. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most januárban diplomázok. A szakdogát szintén egy hónap alatt írtam,abban a témában,ahol gyakornok vagyok.

Belső és külső konzulensem is maximum pontot adott.

Nem kell túlgondolni...

2022. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, megnyugtattatok! :) es gratulalok!
2022. jan. 4. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl jól. :D Én is nyáron államvizsgázok, de konzulensem azt mondta, február közepére legyen meg egy kész, első változat, aztán azt április végéig már csak javítgatni kell. Elméletben persze szép és jó, csak ugye szeptembertől decemberig szorgalmi időszak 44 kredittel, szóval annak örültem, hogy a rendes tárgyaimmal tudtam haladni, most pedig január végéig vizsgák (ha nem bukok semmiből). Látszik, hogy sajnos nem igen van időm. :’D Én már írni elkezdtem, 16 ezer karakter van meg, de hetek

óta hozzá sem nyúltam, nem tudom, mikor fogom a többit összehozni.

2022. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első diplomámat elkezdtem időben, szintén, hogy legyen meg februárra, meglett. Februártól leadásig szivattak, javítgattam, ezt írjam bele, azt nézzem át, írjam át, 4es lett végül.

Második diplomámat direkt ezért 1 hónap alatt dobtam össze, egyszer látta a konzulens, 5ös.

2022. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!