Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus Egyetemnek tényleg...

A Corvinus Egyetemnek tényleg csak a híre nagy?

Figyelt kérdés
Nagyon vacillálok a BCE és a BME között. Már egy másfél éve kezdtem el felfigyelni a Corvinusra (11.-es vagyok). Nagyon tetszik a modernsége, illetve az, hogy mennyire odafigyelnek hogy jelen legyenek a közösségi platformokon, kicsit hasonlítanak a nyugati egyetemekhez. A szakjaik is szimpatikusnak tűnnek, különösen az osztatlan gpme. Azonban mostanában kezdtem el hallani, hogy ez csak egy slágeregyetem, és csak a híre nagy. Az a probléma hogy tanároktól hallok ilyet, és ez elbizonytalanít. Ti mit gondoltok erről, mindez csak lejáratás? Ha már felvételizek egy egyetemre, akkor szeretném ha az tényleg egy színvonalas képzést nyújtana.

2021. dec. 19. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%

10. Te panaszkodsz a stílusomra? 🙊🙈😂😂


Na tényleg mesélj, hány külföldi egyetemre jártál, és hány hazaira?

2021. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit ne keveredjünk felesleges vitákba :). Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat, azt is ami nem, és azt is ami valóban hasznosnak találtam
2021. dec. 20. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!