Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosult vagyok a rászorultság...

Jogosult vagyok a rászorultsági támogatásra?

Figyelt kérdés
Ösztöndíjas nappali tagozatos tanuló vagyok 13 évfolyamon. Már a meglévő érettségimhez, szakmát szerzek jelenleg 8370.- ösztöndíjat kapok mert Technikumi szintű. Eddigi átlagom minden hónapban négy egész felett van. Érdeklődnék, hogy én jogosult vagyok a rászorultsági, illetve a pályakezdő támogatásra? Mikortól, és hogyan kell ezt rendezni? kepkuldes.com/image/JHAGhF
2021. dec. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyermekvédelmi támogatást kapsz, akkor pályázhatsz a rászorultsági támogatásra, erről érdeklődj az iskoládban

egyszeri pályakezdési támogatásra akkor leszel jogosult, ha megszerezted a szakmát, ezt tan. átlag alapján adják.

2021. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meddig lehet beadni a támogatást?
2021. dec. 11. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


van egy e-mail cím a tájékoztatóban, írj oda és érdeklődd meg, de erről az iskoládnak is tudni kell, hogy van ilyen program

2021. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!