Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Borzalmasan hülye vagyok...

Borzalmasan hülye vagyok matekból, bukásra állok..mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bármennyit gyakorlok, akár napokat is, egyszerűen nem tudom megérteni, és sorba jönnek az egyesek. A tanárom felmentést javasolt nekem, ez hogy működik, mennyi idő? Középiskolába el lehet intézni még?
2021. nov. 30. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El lehet intézni középiskolában is, a családsegítőknél jelentkezz vizsgálatra és ott megállapítják,hogy valóban diszkalkuliás vagy e.
2021. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikos vagy? Mit vesztek?
2021. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

anno buktam matekból, és így mondom: mindenképp próbáld felmentetni magad.


nekem utána sikerült vért izzadva leérettségiznem belőle, de szinte minden energiám a matekra ment el érettségire készülve, és így is éppen hogy átmentem.

egyszerűen nem éri meg annyi fáradságot elpazarolni rá, ha újrakezdeném, mindenképp felmentetném magam.

ja! egyébként rengeteg rossz matektanár van, nekem a 3. magántanárom volt az, aki tudott is többféleképpen magyarázni, a többi (beleértve az iskolai tanárokat) mind hulladék volt.

2022. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!