Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most, hogy tetőzik a 4....

Most, hogy tetőzik a 4. hullám, mennyi az esély arra, hogy bezárnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, tudom, hogy még semmilyen hírt nem közöltek és nem tudhatjuk előre, csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére ezzel kapcsolatban. És kit hogy érintene ha újra bezárnának?

2021. nov. 7. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

#10 Jelenleg annyi korlátozás van, hogy buszokon maszkot kell viselni.


Nem fog ekkorát ugorni a kormány, főleg, hogy sehol máshol nincsenek általános iskolabezárások az unión belül. Romániában is csak regionális szinten.


Én is számítok ma már valami korlátozásra, de én arra tippelek, hogy a maszk mindenhol kötelező lesz (talán még az utcán is), illetve a védettségi igazolványnak lesz óriási szerepe. Hogy mennyire az majd kiderül.

2021. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11%
Kenjék a hajukra az igazolványt.
2021. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!