Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most, hogy tetőzik a 4....

Most, hogy tetőzik a 4. hullám, mennyi az esély arra, hogy bezárnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, tudom, hogy még semmilyen hírt nem közöltek és nem tudhatjuk előre, csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére ezzel kapcsolatban. És kit hogy érintene ha újra bezárnának?

2021. nov. 7. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem zárnak be, a téli szünetig kihúzzák.
2021. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem fognak bezárni, sem a középiskolák, sem az egyetemek.
2021. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem lesz iskola bezárás!
2021. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%

Szia! Nem tudom ez igaz-e, vagy csak valaki kitalálta, de holnap kiderül:

[link]


Közben az oldal nekem nem jön be, de a képen rajta van a lényeg:

[link]

2021. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy tavalyi intézkedés, és most minden birka ezt osztja ész nélkül!
2021. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
4-es! Nem zavar, hogy ez egy 2020-as intézkedés?
2021. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

4-es vagyok, igen, én is most olvastam, most akartam írni, hogy nem mostani, így tárgytalan.


A kérdésre válaszolva én örülnék neki, ha így lenne, de nem tudom mennyi rá az esély. Tavaly sem akarták, mégse úgy lett.

2021. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

A járvány terjedés megállításának nem az első lépése a digitális oktatás.


Először a kötelező maszkviselés mindenhol, tömegrendezvények betiltása, szórakozóhelyek, stadionok bezárása, boltokban korlátozások és még sorolhatnám és majd csak azután jön az iskolák bezárása. Persze sok minden függ, hogy a sok megbetegedésből hányan vannak kórházban és lélegeztető gépen.


Szerény véleményem szerint ha bevezetik az online oktatást akkor vele együtt iskolaidőben kijárási korlátozást is vezessenek be az érintett korosztályoknak.

2021. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Amíg más országokban (és itt főként Ausztriát érdemes kiemelni) nem lesz digitális oktatás, addig nálunk sem lesz.
2021. nov. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem akár már ma is be jelenthetik, mivel mindenhol az hangoztatják hogy a delta variáns a gyerekre is nagyon fertőző! És tünettel fertőződnek meg!
2021. nov. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!