Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet így esélyem egy művészet...

Lehet így esélyem egy művészeti szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni, viszont gyakorlás hiányában nem tudok a legjobban. Viszont a rajz alkalmasságiig gyakorolnék éjjel-nappal, és kihoznám magamból a legtöbbet.

2021. nov. 5. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jobb-ba (?), kell egy kis tehetség kezdetnél is.


Egy kevésbé jobb-ba, elég a gyakorlás, aztan jönmagától.


És vannak azok a sulik, ahova szinte bárkit felvesznek.

(Én átjelentkeztem, alkalmasságim nem volt csak bevittem párat had nézze meg az igazgató, jól rajzoltam, és meglepődve tapasztaltam, hogy aki általánosra ment is rajzra rakrák mert általános nem indult. :D)

A bárkit felvesznek rajzra vonatkozott, átlag ilyeneknél valamicske kell általában, de a művészeti csaak dísznek van a nevében

2021. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként művészeti nem csak gimiben van? Szakközépbe nem. Javítsatok ha tévedek
2021. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!