Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem arra, hogy felvegy...

Xshorty kérdése:

Van esélyem arra, hogy felvegyenek? Hová vennének fel? (többi lent)

Figyelt kérdés

4,0-es a félévi átlagom ha mind a 15 tantárgyat nézzük, de ha a fő tantárgyakat akkor 3,8. Jól rajzolok, fogalmazok/írok, és jól megy a nyelvtanulás (német suliban + otthon autodidakta módon angol). A központim remélem lesz kb 60-70 pontos.

1.: Mennyi esélyem van arra, hogy bekerüljek a Kisképzőbe, ha szinte majdnem az összes szakot bejelölöm?

2.: Tud valaki olyan gimit szakközépiskolát ami érdekelhetne?

Előre is köszönöm, a válaszokat. És aki nem volt rest ezt elolvasni, nyugodtan koptathatja egy kicsit a billentyűzetet is.



2013. jan. 16. 20:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy Budapesti vagyok.
2013. jan. 17. 13:33
 2/12 anonim válasza:
34%
Jaschik Álmos művészeti szakközépiskola
2013. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ezt mondom de a kisképzőbe semmiképp sem tudsz bekerülni.Gyenge ez az átlag. Az egyik ismerősöm is pont oda akar menni és már 5.óta jár oda előkészítőre kitünő tanuló és bennfentesek így is azt mondták neki hogy ha szerencséje van akkor pont pont bekerülhet. Utolsók között. Kemény az a suli nehéz nagyon bekerülni
2013. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
áh, már beletörődtem, annyira elcsesztem a központit. de túl vagyok rajta legalább.
2013. jan. 19. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is elcsesztem a központit, én is a kisképzőbe akartam menni, de én is lemondtam róla
2013. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

ez hülyeség,van akit 50 pontos kp-val és rossz jegyekkel is felvettek

az idei központi meg országosan nehéz lesz(matek)így lejjebb lesz az átlag,főleg a kisképzőbe

nagyon számít ha valaki jár előkészítőre,protekciót ad,még most is érdemes elkezdeni

addig nem lehet feladni,amíg meg nem lettek mutatva a rajzaid egy felvételiztető tanárnak

én is idén jelentkezem,2 éve járok előkészítőre,és a nyíltnapon azt mondták hogy 3.5 fölötti átlaggal van esély a bekerülésre.

bár az tény,h nagyon jól kell rajzolni,legalább hetente 2szer

2013. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

amúgy meg az én készség tárgyak nélküli átlagom 4.1,bár a tavalyi átlagom jobb volt,de szerintem mindenképpen próbáld meg,mert nagyon jó a hangulat,jófej emberek jelentkeznek.

amúgy meg az üveg,kerámia szakra könnyebb bekerülni,úgyhogy azokat írd hamarabb.SEMMIKÉPP NE ADD FEL.

2013. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
amúgymeg a 3.nak üzenem,hogy azt azért mondhatják,mert nem rajzol elég jól az illető,vagy nem tartják elég tehetségesnek.és elég hülyeség így hozzászólni,ha nem is te jársz előkészítőre,és nem is ismered a mezőnyt.az meg nem elég,ha csak egy helyre jár rajzolni az illető.csak akarás,elszántság és küzdés kell és akkor fölvehetik az embert.
2013. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Kisképzőbe járok - ilyen átlaggal simán bekerülsz (jó rajzi képességekkel persze). Utóbbit sokkal jobban nézik. Gyakorolj sokat, a felvételi feladatokat - habár én se előkészítőre nem jártam, se másmilyen szakkörre, néha rajzolgattam otthon és felvettek, tehát a tanárok képesek megállapítani, hogy kinek van olyan látásmódja, hogy megállja a helyét, és kinek nem.

Ha minden szakot bejelölsz, növeled az esélyeidet, méghozzá nagyon. Kerámia, üveg, bútor, ötvös - ide adják be talán kevesebben, de mivel nálunk minden szak zseniális, akármelyiket szívesen ajánlom :)

sok sikert!!

2013. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pontosan.. én is Kisképzős vagyok, és csak ugyan azt tudom elmondani mint az utolsó.. plusz azt, hogy ha felvettek, akármelyik szakra át tudsz menni.... nekem 47 pontos lett a kp, és 4.00 átlagom volt, mindennel..azt hittem h elrontottam, de felvettek, és utána már madarat lehetett fogatni velem.És nem rajzolok jól szerintem....
2013. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!