Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Több mint 6000 fertozott es...

Több mint 6000 fertozott es tobb mint 100 halott mindössze 24 óra alatt nem kéne már visszállni digitális oktatásra?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 4. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
De kellene. Nagyon remélem hogy vissza is fogunk
2021. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Tegnap hogy bírtad ki, hogy nem írtad ki ezt a kérdést? Vagy lehet csak én maradtam le.
2021. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Jajaja én is most nézem!

Jövőhéten van eselye hogy már megint nem jövünk vissza.

2021. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
De. Egyetemen ezzel szemben tegnap közölték, hogy JÖVŐ HÉTFŐTŐL kell maszkot hordani, és majd ellenőrzik a védettségiket (hiszem, ha látom). Vicc. Még az előadások sem mennek online, és ott alvós gyakorlataink is rendszeresen vannak. - Ha központilag nem "lövik" le a jelenléti egyetemi oktatást, akkor minket végig járatnak:(
2021. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha jövőhétvégéig nem rendelik el, akkor kijelenthető hogy szarnak bele.
2021. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintetek elrendelik?

Nálunk kuss van a DE-n

2021. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
BME is csendben van, nem is nagyon szeretné senki, itt nem működött jól az online, legtöbben oltva vagyunk.
2021. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem fogják elrendelni a választások miatt. Fél meglépni a kormány. De ez csak az én véleményem.
2021. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
#8 ez nem így működik. :)
2021. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A maszkot is elrendelték, ez nem a választásokról szól, hanem a túlélésről. Ha nem intézkednek pont hogy elesnek a szavazóktól, illetve már rengeteg szavazót így is elvesztettek az idősek halála miatt. Nekem korlátozások = megvéd minket a drága kormány. Ez valakinek tényleg nem így jön le? Sőt még ki is használhatják mint a migráns ügyet, ott is csomó szavazót szereztek amiért megmentőként állították be magukat.

A legdurvábbat miszerint megszabhatja a munkahely az oltást, már úgyis meglépték, erre is mindenki azt hitte hogy nem léphetik meg, mégis megtették. Innentől tökmindegy szerintem.

2021. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!