Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz megint...

Szerintetek lesz megint online oktatás a gimnáziumokban november/december körül?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 14:14
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
9%
2021. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
92%
Adná az Isten
2021. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
94%
Nov. 1.-he kötelező a maszk hordás a bkvn! Ennyit ér a szavuk! 2 napja mondtak hogy nem fogjak kötelezővé tenni!
2021. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
83%
Nem egyszer elmondtam hogy lesznek korlázotások, le lettem pontozva mindig. Aztán hétfőtől meg maszkot kell megint hordani, milyen érdekes :DDD Azt is megmondom, hogy kb 2 hetet fogtok suliba járni, merthogy onnantól nemcsak a sulikat, de elég sok mindent korlátozni fognak
2021. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
80%
Én is ezt mondom már régóta, aztán jöttek a kis hiszékeny nénik bácsik itt, hogy az oltás működik stb, nem lesznek korlátozások, és mindenkit aki mást mondott lepontoztak. Na most érdekes nem pattognak😂
2021. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
71%

#14

#15

Pontosan😂 Engem is mindig lepontoztak és lám figyeljétek meg hogy a hétvégén bejelentik hogy nem kell iskolába járni keddtől, hanem online lesz

2021. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
60%
Az nagy lenne :D
2021. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak bkv-n. Vonaton, távolsági buszon, stb.


Mellesleg 2 pfizerrel,.és egy fertőzéssel megint ugyanott tartok. Beteg vagyok...


Persze nem vagyok oltás ellenes, sőtt. Lehet anélkül már dögrováson lennék.


Szerintem lesz online oktatas, meg home office, meg több szigorítás az oltatlanoknak, de ne legyen igazam.

2021. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
56%

Az oltatlanoknak? kedves utolsó te normális vagy? Szerinted melyik magyar tanár fog neked 2 féle módon tanítani ugyanannyi pénzért?

Ilyen biztos nem lesz! Hozzá teszem, a magyar oktatás a hibridet is alig bírta el! Ha lesz akkor mindenki úgy lesz!

2021. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
85%

#19, szerintem a #18 úgy értette, hogy az online oktatás, és a home office az oltottaknak is, és még azonfelül plusz korlátozások az oltatlanok számára.

Egyébként fogalmam sincs, hogy lesz-e... Tavaly is ugyanez volt, hogy még októberben a többség azt mondta, hogy biztos nem lesz már online oktatás, rá 2 héttel hirtelen be lett jelentve. Az utóbbi hetekben most is rohamosan megnövekedtek a számok, és nem biztos, hogy ez a néhány intézkedés, ami nov. 1-től lép érvénybe hatásos lesz. Igaz, hogy most a tavalyi évhez képest van közel 6 millió beoltott ember, de egyrészt ők is hordozhatják a vírust, másrészt hallottam olyanokról, akik annak ellenére, hogy be voltak oltva, elkapták a vírust. Mellesleg, ha csak pl az oktatásban az oltatlanokat hazaküldenék az egyrészt diszkriminatív, másrészt kivitelezhetetlen lenne.

2021. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!