Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tud az Emberi erőforrások...

Kanae. kérdése:

Mit tud az Emberi erőforrások szak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyetem/főiskola választás előtt állok, és Szerbiában élek. Magyarországra szeretnék tovább menni, és érdekelne az Emberi erőforrások szak. Utána néztem a neten, de elég komplikáltan van megfogalmazva, és érdekelne valakinek van e tapasztalata, esetleg tudja e, hogy pontosan mi is ez a szak?

2021. okt. 21. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

HR.


Magyarul a cég munkavállalóinak ügyei. Álláshirdetés feladása, telefonos interjúztatás, interjú szervezés, akár felvételiztetés, mindenféle papírmunka, adminisztráció.


Szerintem jó munka, mert mindig lesz rá kereslet, de csak akkor csináld, ha szeretsz emberekkel foglalkozni, beszélni.

2021. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Az Emberi erőforrások szakhoz milyen kötelező emeltek kellenek?
2021. okt. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A felvi szerint egy kötelező emelt sem kell.


És köszönöm szépen a válaszod! Esetleg azt nem tudod, hogy melyik iskolák a legjobbak? Bár ha nincs tapasztalatod, akkor semmi. <3

2021. okt. 23. 21:49
 4/6 anonim válasza:
BCE a legjobb, de oda nehéz bejutni
2021. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Én az ELTE-PPK-t javaslom ( a tárgyak fele kb a GTK-n van) gazdaságtudományból az ELTE lett az elmúlt években az egyik top egyetem a BCE mellett, de a BGE-n is jó a képzés ( a PSZK-n van a HR ami ott a legerősebb kar) , a többi egyetemen már nem olyan piacképes a szak, mivel gazdaságtudományra sok ember jár, szerintem itt igenis számít hol végez valaki
2021. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Mint menedzser, aki sok embert felvett már.. Nos, nem, nem számít, hogy hol végez valaki.
2021. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!