Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez lehetséges? Most kezdtem a...

Ez lehetséges? Most kezdtem a gimit,9. es vok, de nem nagMost kezdtem a gimit,9. es vok, de nem nagyon jött be az osztály, szoval nem igazán az én világom. Yon jött be az osztály, szoval nem igazán az én világom.

Figyelt kérdés
Én ilyen rockeres vagyok inkább az osztályban meg egy ilyen gyerek sincs. Eddig kb két gyerekkel beszélgettem ugy bövebben, az egyik ilyen full stréber a másik se sokkal jobb. Szeretnék átiratkozni abba a gimibe, ahova az egyik barinöm jár, lehetöleg abba az osztályba. Ezt igy év elején meglehet csinálni azzal az indokkal hogy nem tetszik az osztályom?
2010. szept. 2. 16:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi látom kicsit hülyén irta ki: szal a lényeg hogy 9.es vok és nem jön be az osztály :D
2010. szept. 2. 16:11
 2/9 anonim ***** válasza:
szia!megértem a helyzeted,én is ilyen cipőben járok,csak már végzős vagyok,tele az osztály plázacicákka,meg sznobokkal,de én maradtam,és már bánom,h maradtam,szerintem kérdezz után,mert szenvedés lesz nekes is a 4 év ,mint nekem,és nagyon rossz így barátok nélkül suliban,tudom
2010. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt is vagy stréberekkel vagy ilyen feltünési viszketegségben szenvedő cicákkal van tele az osztály (vagy épp nagyképű srácokkal), és egész nap csak ülök a padban és kb nem csinálok semmit, mert értek senkivel se szot.
2010. szept. 2. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
amint írtam,én is így vagyok,már negyedik éve,hogy csak ülök a padban egyedül,mert nem járok márkás cucccokban,lenéznek,mert nem ülök a pázában,meg nem járok olyan disco.ba,ahol 13 évesewk vannak,mi meg már 18 évesek vagyunk
2010. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a gimit tanulás miatt választottam,nem érdekelt h ki milyen....ez nem arrol szol h bejön vagy sem.az a lényeg h tanulj.azt meg lehet ugy is ha nem jönnek be a többiek.
2010. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen,lehet úgy is,hogy figyelembe se veszed a többieket,de az meg olyan,hogy csak egész nap ülsz a padban egyedül,az meg nem a legjobb,tapasztalat
2010. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első nap én is így voltam, ahogy te, és utána egész délután sírdogáltam. :/

De rá kellett jönnöm, hogy biztos van valami közös témánk, és ezért próbáltam kezdeményezni beszélgetéseket.

Így ma már sokkal elfogadhatóbb volt a napom. (:

2010. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel az indokkal nem hinném, mert mindenki körberöhögne, hogy mi nem tetszik rajtuk mikor még egy hete sem ismered őket. Az új osztályodban meg ha ez kiderül, akkor ott sem jósolok neked nagy jövőt, mert mindenki azt gondolja majd, hogy milyen nagyképű vagy. Ettől a barátnőd sem tud megmenteni. A többi osztályban sincs egy hozzád hasonló sem, akivel barátkozni tudnál?

Ha ez egy erősebb gimi vagy tagozatos osztály, akkor én a helyedben nem hagynám. Nekem sem voltak álom osztálytársaim, 3-4-gyel mozogtam, de volt mindenféle sulin kívüli elfoglaltságom, ott jobban éreztem magam meg közelebb is álltak hozzám. Túlélhető.

2010. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a gimi erös azért választttam mert utána orvosi egyetemre szeretnék tovább menni, csak igy elég uncsi hogy nincs nagyon senkim. mondjuk ma már több gyerekkel is cseverésztem, ugyhogy remélem jövöhéten már jobb lesz a hangulat.
2010. szept. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!