Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező szakot hogy lehet...

Levelező szakot hogy lehet munka mellett elvégezni?

Figyelt kérdés

Én minden nap 8- tól 3- ig dolgozom.

A levelezőszakon hogy van a beosztás általában,hány napot kell menni,mettől meddig?



2021. szept. 30. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Nagyjából havi 2-3 hétvége, péntek du. és szombaton egész nap vannak óráim (pénteken 4-fél5 után kezdődik, este 8-ig, szombaton szintén 9-20:30 között tömbösítve, kisebb-nagyobb szünetekkel).


A levelezőn általában nem kötelező az órai részvétel sem, nagyobb hiányzás megengedett, mint nappalin, így sok az otthoni tanulás, éjszaka és hétvégén.


Hát így..

2021. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
(Ez alól egy kivételt láttam, pszichológia a Károlin, ott hétfőn vannak órák egész nap, esélytelen meló mellett.)
2021. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pénteken reggel 8-tól is van órám levelezősként.

Erre vagy szabi a megoldás vagy tanulmányi szerződés

2021. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"(Ez alól egy kivételt láttam, pszichológia a Károlin, ott hétfőn vannak órák egész nap, esélytelen meló mellett.)"


Nálunk (nem a károlin) hétfőn 8-17-ig végig vannak az órák, és a szak fele dolgozik mellette főállásban.

2021. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb munkahelyen hétfőn napközben meló van. Könnyebb megoldani a péntek délutánt, mint a hétfő délelőttöt tapasztalatom szerint. Biztosan vannak kivételek, de általában nem ez a jellemző.
2021. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem péntekenként délután és /vagy szombaton egész nap vannak óráim. Hiányozni összesen 4 óra hosszát lehet/félév , de érdemes ezt nem kihasználni. Szóval szabadság, tanulmányi szerződés, beosztás módosítása, csúsztatás. Ezek a lehetőségek vannak.
2021. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak olyan félévek, amikor gyakorlatilag a szorgalmi időszak minden pénteki és szombati napján óráim voltak. De volt olyan is, amikor csak havonta 1 péntek és havonta 2 szombat. Amikor menni kellett, arra nyilván szabadságot vettünk ki, akik dolgoztunk.

Ha tudsz esetleg tanulmányi szerződést kötni a munkahelyeddel, az ebben is segíthet.

2021. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nappalis vagyok, de tudom, hogy nálunk a hétfő- kedd van kijelölve a levelezősöknek és havonta legalább 5 napon kell megjelenniük. A gyakorlatban viszont sok tanár behívja őket a nappalisok óráira, mert nekik úgy egyszerűbb és pl. pénteki órám is volt már együtt levelezősökkel.
2021. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!