Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit halottatok erről? Digitáli...

Mit halottatok erről? Digitális Oktatás

Figyelt kérdés
Ma az angol tanár azt mondta hogy ez az utolsó hét amit járunk és jövőhéten lezárják az iskolákat! Nem tudom igaz lehet-e de azt tudom hogy nálunk 23 gyerekből 13 beteg és hiányzik! Mit gondoltok erről?

2021. szept. 20. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Szerintem igaz lehet
Szerintem hamis
Nem hallottam róla semmit
Mást hallotam (inkább leírom)
47 szavazat
1 2
 1/14 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

A ti iskolátokat bezárhatják, ha minden osztályban olyan sok beteg van, bár akkor meg semmi logika nincs benne, hogy még egy hetet várjanak.

Az egész országra vonatkozóan még biztos, hogy nincs ilyen terv.

2021. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hallottatok esetleg valamit az országos lezárásáról? Mármint az iskolákat érintőlegesen?
2021. szept. 20. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2021. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

13 beteg gyerek beteg és hiányzik. Közülük mennyi covidos? Ha például mind a 13-an szalmonella mérgezéssel lennének otthon akkor is nyavalyognál a digitális oktatásért


Elhiszem, hogy szeretnél digitális oktatás és szereted hergelni a népet.


Viszont a rémhír terjesztőit igazán büntethetnék már!!!

2021. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem terjesztettem semmit, csupán hallottam valamit, és megkérdeztem mit gondoltok erről! Ennyi
2021. szept. 20. 22:50
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
En olyat hallottam több suliból is, hogy majd az őszi szünetről nem kell visszamenni.
2021. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezek a folyosói pletykák...
2021. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem a folyosóról hallottam a tanár személyesen mondta nekünk…
2021. szept. 21. 06:29
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Bírom ezeket a jól értesült embereket akiknek valamilyen bennfentes ismerőse nyilatkozik a digitális oktatásról. Se a tanárok,nse a képviselők se a rendőrök se az orvosok nem tudják jelen pillanatban megmondani napra pontoson hogy mikor lesz digitális oktatás.
2021. szept. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom mégegyszer! Az angol tanár mondta, nem állítottam semmit! Egyszerűen megkérdeztem hogy tudtok-e valamit! Hagyjátok már abba ezt komolyan
2021. szept. 21. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!