Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenleg iskolában dolgozom....

Jelenleg iskolában dolgozom. Ha felmondok és a felmondási idő lejárta után jelentkezem egy másik intézménybe, akkor az iskola ahonnét távozom, tudni fogja, hogy hová vettek fel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért érdekelné?
2021. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, eléggé megszerettek engem, és nincs szívem megmondani nekik, hogy én viszont nem szeretek itt dolgozni, és alig várom, hogy lelépjek...nem szeretném, ha naponta húsz ember próbálna lebeszélni, mert tudom, hogy hajlítható vagyok ilyen szempontból és biztos maradásra bírnának, szóval azon gondolkozom, hogy a távozásom okának előveszem a jó öreg "tőlem kívülálló körülmények" ürügyet. Csak hát ha a hazugságom túl könnyen "lenyomozható"...
2021. szept. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!