Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek utalták már a...

Valakinek utalták már a képzési hitelt ( KH1)? Ha igen, hány nappal a folyósítható státusz után?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 10:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem még nem utalták szeptember 16.-án igényeltem
2021. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Először adategyeztetés majd feldolgozás alatt szerepelt a rendszerben, ezután atvaltott to egyeztetés alattra, lekerdezesnel to egyeztetes meg nem történt szerepel. Mennyi idő vajon míg le futnak ezek az egyeztetések? Szeptember végén igenyeltem kh1 et
2021. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Most küldtek e-mailt hogy 30 napra felfüggesztették a folyósítást
2021. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Mi az hogy felfüggesztették? Te már kaptál vagy ez az első? Mikor igenyelted?
2021. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Èn szeptember 16.-án igényeltem ma kaptam e-mailt hogy 30 napra felfüggeszteték a folyósítást míg a sulinak utána néznek holott múlt héten telefonáltam nekik akkor azt mondták hogy az iskola szeptember 21.-én vissza igazolt hogy aktív vagyok.én sem értem járok rendesen iskolába nem hiányzók kitűnő tanuló vagyok 🤷‍♀️
2021. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ez szakképző? Én a bkszc Weiss közszolgálati technikus képzésre járok, idén változott itt valami, a technikus évfolyam nekem 1 éves de a következő évtől már 2 éves lesz és ez okozta a kavarodást a rendszerben de meg mindig nem tudok semmit 🤷‍♀️ Nagyon bosszantó
2021. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Neked mit ír a Státusz?
2021. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Igen szakképző nekem a státuszom folyósítás szünetel kb 1 hete ezt írja de volt már feldolgozás,to egyeztetés,folyosítható is .a diakhiteldirekten meg azt írja to egyeztetés még nem történt🤷‍♀️Most felhívtam őket azt mondták hatósági ellenőrzés van az iskola ellen hogy ez mit jelent nem tudom
2021. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Óriási😒 én arra tudok gondolni hogy sok esetben visszaélés történhetett, nem véletlenül szigorítottak a feltételeken…
2021. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Igen biztos sok vissza élés van!de én akkor is járok suliba ha adják a pénzt ha nem !én divatszabónak tanulok és ebből a pénzből szerettem volna a lock gépet,varrógépet és a sok apróságot tű cérna olló stb meg táblagépet a divat lap szerkesztéshez,portfolió szerkesztéshez stb stb szóval sajnos azok akiknek tényleg szüksége lenne rá azokkal szivóznak 😔
2021. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!