Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem adtam le időben egy...

Ha nem adtam le időben egy megszűnt kurzust, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egyetemen megváltoztatták a kurzust, ezért amin eddig voltam le kellett volna adjam, azt is hittem, hogy leadtam, de úgy tűnik figyelmetlen voltam, most pedig vége lett a tárgyfelvételi időszaknak, nem tudom leadni. Most miattam nem is tudják törölni, a felvett tárgyaknál is ott van... Nagyon rosszul érzem magam, hogy gondot okozok az oktatóknak is. Mit tudnék tenni? Vagy már semmit? Ha ott marad, akkor fizetni kell a kreditekért majd? Nem tudom mit tegyek, nem is értek hozzá, gólya vagyok...

2021. szept. 10. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi osztályon szakos ügyintéző tud segíteni. Lehet formanyomtatványt ki kell töltened, de mivel nem indul, ezért simán levesznek onnan :)
2021. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!