Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor kell szólni valakinek...

Ilyenkor kell szólni valakinek és ha igen kinek?

Figyelt kérdés
Bár nem olyan nagy szám a problémám, csak nem tudom, hogy mit kell ilyenkor csinálni. Az egyetemen szombaton lesz az évnyitó, és korábban kaptam egy e-mailt, még július végén, hogy akarok menni, és én kattintottam egy linkre, hogy akarok és mivel elsők között regisztráltam kiemelt helyen fogok ülni és a dékán kézfogással fog köszönteni, de sajnos úgy adódott, hogy nem tudok ott lenni, mert haza kell utaznom. Kell szólni valakinek, vagy egyszerűen csak nem megyek és tudomásul veszik, hogy nem vagyok ott. Nem találtam semmilyen linket, vagy telefonszámot, ahol lehetne szólni. Nem lehet bajom abból, ha szó nélkül nem megyek el?
2010. aug. 30. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Illene a dékánnak írni, hogy sajnálatos módon nem tudsz ott lenni.
2010. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne a dékánnak, mert kisebb gondja is nagyobb, mint hogy Kis Julcsika nincs ott. Nem történik semmi, ha nem szólsz, de ha nagyon lelkiismeretes vagy, akkor a Dékáni Hivatalnak.
2010. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Találtam egy helyet, ahol ezeket a rendezvényeket szervezik. Tőlük kaptam az e-mailt is. Nekik írok.
2010. aug. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!