Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Na kinek milyen volt az első...

Na kinek milyen volt az első iskola napja? Vissza kívánjatok ezután az online tanrendet?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
már most a fasz kivan, mennék inkább dolgozni.
2021. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2021. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megadnék egy kis digitális oktatásért.
2021. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 WidowmakerButt ***** válasza:
100%
Online oktatás nem várható egészen októberig nagy valószínűséggel, a vadászkiállítás nyitva tartásáig még úgy tesznek, mintha semmi baj sem lenne, aztán hirtelen jön a hullám és bumm, valószínűleg jönnek a szigorítások, az online oktatás stb.
2021. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
4 es NEM LESZNEK!!
2021. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WidowmakerButt ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a teljes lezárásra gondoltam, csak például az online oktatás bevezetésére. Annyi átlátszó ez a forgatókönyv, ami szerint irányítják az országot, hogy már meg sem lepne ha ismét online lenne. Bár nekem tök mindegy, egyetemista vagyok, nem kell bejárnom, hiszen otthonról is nézhetem az előadást. De tudom milyen szar órákat utazgatni reggel a hidegben a nagy tömegben, sőt a legtöbb iskolában sokkal komolyabban vették a távoktatást a második alkalommal, így nem látok semmi érvet a jelenléti oktatás mellett. Most vitázhatunk itt órákig, hogy könnyebb felkészülni tanárral az érettségire stb. de ez mindenki számára más választ fog eredményezni.
2021. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
6 os igenis jobb mint az online!! Könnyebb felkészülni az érettségire és emberek között lehetek nem bezárva🤬🤬
2021. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 WidowmakerButt ***** válasza:
81%
Az ország nagy része mégis inkább az online oktatásnak örülne.
2021. szept. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Engem k.rvára nem érdekel hogy a többség mit akar
2021. szept. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 WidowmakerButt ***** válasza:
94%
A többséget meg az nem érdekli hogy te mit akarsz :)
2021. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!