Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindjárt itt az iskola! Ki...

Mindjárt itt az iskola! Ki hogy érzi magát most?

Figyelt kérdés
Kezdem én: eléggé feszült vagyok és szorongok az új tanév miatt, rég nem kellett már egy egész tanévet online oktatás nélkül lejárni, szerintem nagyon nehéz lesz és egy örökkévalóságnak fog tűnni.

2021. aug. 31. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok. A frász tör ki a gondolattól, hogy 100 másik emberrel be leszek zárva egész napra egy előadóba. Nem hiszem el, hogy ez nem lesz veszélyes. Még mindig gondolkozom a passzív féléven, de nem akarok halasztani, és bízom, hogy csak át kell térniük legalább hibrid oktatásra.
2021. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
eléggé parázok, mert 11-es leszek és innentől nagyon számítanak a jegyek... de holnap legalább kiosztják az órarendet és mnagyjából megtudjuk, mi a tényállás :)
2021. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is aggódom a bejárás miatt, viszont tudom, hogy úgy jobban teljesítek, szóval bíznom kell magamban.
2021. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is aggaszt, hogy van olyan órám, ahol konkrétan 150-200 hallgató van egy helyen, de nem szeretnék halasztani... :(
2021. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem elég jóra sikerült az első nap..:) nektek?
2021. szept. 1. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
eddig semmi vészes, de a neheze csak ezután jön :D
2021. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!