Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvételnél elakadtam?

Tárgyfelvételnél elakadtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez lehet elég hülye kérdés, de most fogom kezdeni az egyetemet, és épp tárgyfelvétel előtt állok. Minden tárgynak az órarendjével, stb. rendben vagyok, de ezzel a tárggyal kapcsolatban elakadtam az órarend infó miatt.

Csatoltam képet, hogy ugyebár az órarend infóba 3x is pénteki napon 9-től 12-ig lenne az óra, ami rendben is lenne, viszont a 4. pénteket nem értem, hogy hogyan kéne értelmeznem, hogy akkor 10-13ig. Most akkor minden 4. héten 10-13-ig lenne az óra, a többi napon pedig 9-12ig? Vagy a 4. oktató tartaná 10-13-ig, a többi pedig 9-12ig? Lehet egyébként egyszerű, és érthető, de mivel ez nekem új, így nem tudom, hogy ez így mi, mert az órarendben egymással egyszerre jelennek meg.

[link]



2021. aug. 30. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megjegyzésre viszed a kurzort, mit ír a pontozott rész alatt? Lehetséges, hogy ott lesz a megfejtés.
2021. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt írja: [link]

Szóval akkor dátumra előre meg van határozva, hogy van amikor 9-12ig lesz az óra, és van amikor 10-13?

2021. aug. 30. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az oktató már előre látja, hogy nem fog a rendes 9-12 sávban ráérni, ezt jelzi, hogy aznap (és csakis aznap) kivételesen 10-13 között lesz az óra.
2021. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az előző mondja. Amúgy ha rámész a kurzuskódra, vagyis arra a J betűvel kezdődő betűhalmazra, kell lennie egy olyan fülnek hogy órarend, esetleg valami olyasmi hogy bővebb órarendi információk. Ott írnia kéne hogy pontosan mikor is lesznek az órák megtartva.
2021. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Igen, látom az órarendbe, hogy akkor melyik dátumkor mikor lesznek pontosan az órák megtartva, köszönöm.:)

2021. aug. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!