Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell másik tantárgyat választa...

Kell másik tantárgyat választanom?

Figyelt kérdés
A tavalyi év folyamán fel lettem mentve matematikából diszkalkulia miatt. Nem kapok jegyeket, érettségit sem kell belőle tennem. Azt viszont nem tudom pontosan, hogy helyette kell-e választanom egy másik tantárgyat, amiből kötelezően le kell érettségiznem, vagy nem. Egyik felől azt hallom, hogy kell, másfelől pedig azt, hogy nem kell. Természetesen amint vissza kerülünk az iskolába, utána érdeklődöm ott is, csak kíváncsi vagyok, hogy ez általánosságban hogy szokott lenni?

2021. aug. 27. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2021. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
A mi iskolánkban kellett választabi helyette.
2021. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is kell, de gondolom hogy ez központilag van szabályozva. De tényleg a legjobb ha utána érdeklődsz még az első napokban.
2021. aug. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

"Egyik felől azt hallom, hogy kell, másfelől pedig azt, hogy nem kell."

Az iskoládban is van rá esély, hogy mindenfélét mondanak majd (főleg, ha váratlanul éri őket a kérdés...) tehát ha a tuti választ akarod megtudni, akkor írásban is utána kell nézned valahol itt:

[link]

2021. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

"tényleg a legjobb ha utána érdeklődsz"

Nem, ne csak utána érdeklődjön: előre derítse ki!

2021. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!