Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE koli. Kinek hogyan sikerül...

PTE koli. Kinek hogyan sikerült? Hova vettek fel?

Figyelt kérdés
Érdeklődés.

2021. aug. 27. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A Bosziba vettek fel. Tavaly is itt laktam (ha számít az a 2 hónap). Mindkétszer elsőnek jelöltem.
2021. aug. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megjelöltem mindet, de sajnos nem jött össze egyik sem, hasonlóan járt 3 ismerősöm is. :( Szívásnak tartom kicsit, hogy nem volt fent sehol (vagy csak nem találtam) legalább egy kb. ponthatár, amihez tudtam volna viszonyítani, mert ha úgy látom hogy 20ponttal le vagyok maradva akkor alapból nekiállok albérletet keresni inkább. Persze most is lehet még találni, csak sokkal körülményesebb és nekem eddig elég stresszes.

Viszont remélem neked összejött az első helyen jelölt koli! :)

2021. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Mindet megjelöltem, benyújtottam a rektorit is, semmi. Most a szorgalmi időszak előtt pár nappal még mindig nincs meg hogy hol fogok tudni lakni, mivel albérletre eléggé szűkös összeg áll rendelkezésemre. Azon is gondolkodom, hogy kihagyom ezt az évet és jövőre elmegyek másik egyetemre.
2021. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!