Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételt nyertem Debreceni...

Felvételt nyertem Debreceni Egyetem Élelmiszermérnöki szakára, tudom mikor lesz a beiratkozás(aug31) tudom hogy az évnyitó amin elsőévesként részt kell vennem mikor lesz(szept6) viszont azt nem tudom hogy mikor kezdődik az oktatás?

Figyelt kérdés
Mert a neptunban a tárgyfelvétel végső határideje szept 19 vasárnap., akkor azután hétfőn kezdődik az oktatás?illetve még nem is lehet felvenni tárgyakat? Nyilván a beiratkozásnál elmondják, de jó lenne minnél hamarabb tudnom. Messze lakok az egyetemtől, szóval jó lenne tudnom hogy mikor is költözzek be ténylegesen az albérletembe?

2021. aug. 26. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körbe az egyetem honlapján, fent van minden infó.

Tanév rendje: [link] szept. 6-án kezdődik a oktatás.

2021. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és ha a tantárgyfelvételt 19.-ig kell megtenni, akkor szept 6. és 19.-e között tantárgyak nélkül nézzük egymást az egyetemen? szept 6 a szorgalmi időszak kezdete, a szorgalmi időszak szerintem nem egyenlő a tényleges oktatással.
2021. aug. 26. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egymást fogjátok nézni. A szorgalmi időszakban egyenlő a tényleges oktatással. Ez el fog keződni szeptember 6-án, ha tetszik ha nem, szóval még előtte vedd fel a tárgyaidat. Azért tart kicsit tovább a tárgyfelvétel, hogy ha pl. az első héten kiderül, hogy nagyon nem szimpi egy tanár, akkor még leadhasd az óráját.
2021. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A tárgyfelvételről annyi hogy azért nem engedett nekem tárgyat felvenni, mert csak aktív státusszal rendelkező hallgató vehet fel(azaz a beiratkozás után leszek aktív hallgató) Legalábbis a neptun szerint.Amúgy túlzottan nem tudok tárgyat leadni, mert van kb 8 kötelező tárgyam és 2 választható, gondolom a választhatóból lehet leadni, de a nevük meg a témakör alapján jól fog jönni az a két választható tárgy.
2021. aug. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!