Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek befognak engedni...

Szerintetek befognak engedni a középiskolákba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beoltva, és arra lennék kíváncsi nem-e lesz nekem valami korlátozás.

2021. aug. 26. 18:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Középiskolába*
2021. aug. 26. 18:13
 2/11 A kérdező kommentje:
Aztán jöhetnek a válaszok hogy oltsam be magam de nem fogom.
2021. aug. 26. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Be fognak engedni. Én ismertek olyan tanárt aki nincs beoltva (eü ok) és mégis tanít.
2021. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Be fognak engedni, nem fogsz ezzel semmit se megúszni. És ez az "azért is kibaszok a rendszerrel" mentalitás elég szánalmas. Kíváncsi lennék, tudsz-e egy normális indokot mondani, hogy miért nem oltatod be magad.
2021. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20:23, azért nem oltom be magam mert nem bízok az oltóanyagban, eleve variálni kéne hogy mit kaphatok mert pajzsmirigy betegségben szenvedek, így amit kaphatnék az a Faiser de én meg nem akarok Faisert. Visszatérve nekem meg az nem tetszik hogy azt gondolod hogy én kiakarok baszni a rendszerrel, tudtommal eldönthetem hogy én mit szeretnék nem? Ne te döntsél már.
2021. aug. 26. 22:22
 6/11 A kérdező kommentje:
És tessék itt a normális indok erre várjál gombot.
2021. aug. 26. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Most azon gondolkodom, hogy poénból írtad hogy Faiser, vagy tényleg az hiszed hogy így kell leírni. Ha az előbbi, ez is csak azt mutatja mennyire jól informált vagy. Csak gratulálni tudok..
2021. aug. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezen fenn akadni... Én is gratulálni szeretnék hogy ilyenen fenn akadsz, ment a leértékelés ilyen rossz indulatú embert...
2021. aug. 27. 07:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pfizer igen hibáztam tessék nem vagyok németes te is biztos szoktál hibázni...
2021. aug. 27. 07:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám pajzsmirigyes és mégsem pfizert kapott, hanem astrát. Te, amennyiben tanuló vagy, azért kapnál pfizert, mert még kiskorú vagy, nem pedig a pajzsmirigyed miatt, bár lehet az is közrejátszik.
2021. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!